Недільна школа 2
Event

Недільна школа 2

Недільна школа в церкві Преображення  м. Бережани відбувається щонеділі на 13:00 в приміщенні Бережанської школи-інтернат. Перш за все, навчаючись в недільній школі, діти пізнають християнські цінності. А саме ті, які актуальні у їхньому віці: взаємини з батьками; відповідальність за свої слова і вчинки; право вибору; цінність дружби. Також учні вчаться молитися і читати та розуміти...

Недільна школа 1
Event

Недільна школа 1

Недільна школа в церкві Преображення  м. Бережани відбувається щонеділі на 10:00 в приміщенні Бережанської школи-інтернат. Недільна школа – це місце духовного розвитку дитини на основі вивчення Божого Слова, а також початковий етап зростання церкви. Сьогодні ці дітлахи – лише учні, а вже завтра – молодь, члени церкви, нове покоління послідовників Ісуса Христа. Саме тому недільна...

Event

Cімейні групи

Зустріч подружніх пар, спільне проведення часу, обговорення цікавих та актуальних тем для сімей.

Event

Група “Д”

Зустрічі учнів групи “Д”. Група “Д” – це закрита група невеликої кількості віруючих людей, які прагунть більш глибокого розуміння своєї віри і більшої посвяти в ходженні за Христом.

Богослужіння церкви
Event

Богослужіння церкви

Богослужіння в церкві Преображення відбуваються щонеділі о 11:00 і проходять в приміщенні Бережанської школи-школи-інтернат, а саме в актовому залі. Розпочинаються вони з прославлення Господа через пісні хвали, молитви і свідоцтва. Важливою частиною служіння є проповідь, мета якої донести істини Євангелії до слухача, дати практичні поради, як біблійні істини можна втілювати у життя.

Event

Молодіжне спілкування

Молодіжне служіння в церкві «Преображення» – це зустрічі для молодих людей, де вони пізнають Бога, знаходять нових друзів та можуть реалізувати себе.

Event

Вивчення Біблії – щосереди

Це домашні зустрічі для 10-15 чоловік для спільного проведення часу за читанням та вивченням Біблії, спілкування та взаємної допомоги один одному.