Богослужіння

Богослужіння в церкві Преображення відбуваються щонеділі о 11:00 і проходять в приміщенні Бережанської школи-школи-інтернат, а саме в актовому залі. Розпочинаються вони з прославлення Господа через пісні хвали, молитви і свідоцтва.

Важливою частиною служіння є проповідь, мета якої донести істини Євангелії до слухача, дати практичні поради, як біблійні істини можна втілювати у життя.

Важливим елементом служіння є молитва. Ми молимося за країну, за благополуччя в нашій країні, за людей, за конкретні потреби. Молитвою ми визнаємо Божу владу над усім, і просимо мудрості та керівництва у житті.

Богослужіння це можливість прославити Бога своїми талантами та здібностями, тому ми співаємо пісні, декламуємо вірші, просто спілкуємося, свідчимо один одному про те, що Господь робить у нашому житті.

Час від часу нас відвідують гості з інших церков. Ці служіння відбуваються у супроводі хору, музичного супроводу, чи співу та грі на музичних інструментах.

Раз у місяць ми проводимо Євангелізаційні богослужіння, на які запрошуємо усіх бажаючих. Це гарна можливість більше дізнатися про Бога та головні істини Євангелії.

Відвідуючи богослужіння, ви матимите можливість:

  • зустріти нових друзів;
  • послухати гарні християнські пісні;
  • послухати актуальну та практичну проповідь Божого Слова;
  • дізнатися більше про Бога;
  • знайти відповідь на питання, які хвилюють вас найбільше
  • Отримати пораду і допомогу

Більш детальну інформацію можете дізнатися зателефонувавши до нас +380966126096

Приєднуйтеся до нас, щоб разом поклонятися нашому Великому Богові!