Молодіжне служіння

Молодіжне служіння в церкві «Преображення» – це зустрічі для молодих людей, де вони пізнають Бога, знаходять нових друзів та можуть реалізувати себе.

Через це служіння ми прагнемо показати важливість і практичність християнських цінностей конкретно для кожного. Наше завдання – допомогти хлопцям і дівчатам знайти нових друзів та організувати цікаве дозвілля, позбавлене шкідливих для фізичного та духовного здоров’я звичок.

Молодіжне служіння в церкві “Преображення” – це надихаючі, цікаві, творчі, веселі зустрічі молоді, яка цікавиться вірою в Бога та служінням Йому. На сьогодні молодіжне служіння нашої церкви розвивається у двох напрямках. А саме: домашні молодіжні групи та молодіжні спілкування “Coffe House”. Домашні групи відбуваються щотижня у суботу на 16:00. Молодіжне спілкування “Coffe House” відбувається один раз в місяць у приміщенні актового залу школи-інтернат на 17:00.

Основою для молодіжного спілкування є малі групи: прекрасна можливість молоді поспілкуватися у невеликих компаніях (10–15 чол.) за чашечкою чаю, разом роздумувати та вивчати Боже Слово, допомагати один одному у різних потребах.  Молоді подобається проводити час разом, а ми раді створювати для цього найкращі умови.

На молодіжних спілкуваннях “Coffe House” молодь у більш ширшому форматі має можливість познайомитися з молоддю інших міст нашої області, послухати християнську музику, поспілкуватися на актуальну для молоді тему. Це гарний майданчик для того, щоб більша кількість молоді могла почути про Бога.

Якщо вас зацікавила ця інформація і ви хочете відвідати наші заходи, більш детальніше дізнатися про наше служіння, дзвоніть, пишіть, приходьте.

Відповідальний за молодіжне служіння: Кайдан Роман – 0678351051