Недільна школа

Що таке недільна школа?

Недільна школа в церкві Преображення  м. Бережани відбувається щонеділі на 9:30 в приміщенні Бережанської школи-інтернат.

Недільна школа – це місце духовного розвитку дитини на основі вивчення Божого Слова, а також початковий етап зростання церкви. Сьогодні ці дітлахи – лише учні, а вже завтра – молодь, члени церкви, нове покоління послідовників Ісуса Христа. Саме тому недільна школа є найкращим помічником у батьківському вихованні дітей.

Як побудовані заняття недільної школи?

Заняття проводяться відповідно до віку, враховуючи індивідуальні здібності кожної дитини. В процесі уроків діти вивчають Біблію на своєму віковому рівні розвитку.

Що вивчають у недільній школі?

Перш за все, навчаючись в недільній школі, діти пізнають християнські цінності. А саме ті, які актуальні у їхньому віці: взаємини з батьками; відповідальність за свої слова і вчинки; право вибору; цінність дружби. Також учні вчаться молитися і читати та розуміти Боже Слово. І головне – вони знайомляться зі Спасителем Ісусом Христом! Вчителі хочуть, щоб кожна дитина і підліток, пізнавши ці цінності, мала особисті стосунки з Богом і служила для Нього своїм життям.

Запрошуємо усіх бажаючих на занняття недільної школи при цекрві Преображення.

Ми маємо також дистанційну програму навчання “Емаус”. Коли діти можуть виконувати уроки і раз у тиждень, чи місяць приносити заповнені роздруківки. Якщо вас зацікавила ця інформація і ви хочете подбати про духовний розвиток своєї дитини звертайтесь до нас, ми відповімо на усі ваші запитання і знайдемо зручний варіант співпраці.