Соціальне служіння

Соціальне служіння для церкви Преображенння є одним з пріорітетних. Під соціальним служінням мається на увазі цілий спектр служінь для різних категорій людей.

Соціальне служіння

Дитячий проект – щомісячно, надаємо допомогу сім’ям, які потрапили у складні життєві обставини, багатодітним, неповносправним, та бідним родинам. Зараз біля 60 сімей в м. Бережани отримують пакунок з продуктами, та інше.
Проект допомоги людям похилого віку. Цей проект передбачає надання продуктового пакунка кожного місяця. Ми тільки розпочинаємо цей проект, тому маємо можливість надати допомогу людям, які мають потребу у допомозі.
Надання гуманітарної допомоги. Періодично надаємо речову допомогу людям, які мають потребу в одязі, інвалідних візках, медичних засобах та обладнанні.
Спортивне служіння. В рамках спортивного служіння займаємося просуванням і організацією нового виду спорту “Флоробол” у навчальних закладах міста. Діти мають можливість розвиватися фізично, їздити на регіональні та міжнародні змагання.
Сімейні табори. Проведення сімейних таборів стало добро традицією. Щороку майже сотня людей мають можливість побувати чи то на морі, чи в Карпатах, зміцнити стосунки, відпочити і, просто гарно провести час.
Тісно співпрацюємо з соціальною службою. Надаємо медичні ліжка для лікарень. Допомагали школі інтернату одягом та партами для навчання.

Громадські ініціативи

Цей напрямок соціального служіння охоплює великий спектр ініціатив, як церковних, так і спільних з державними та приватними структурами.

Основою громадських ініціатив є популяризація біблійних і християнських цінностей, як єдиний спосіб підняття та укріплення морального та духовного рівня українського суспільства. Церква, сьогодні, не може залишатися осторонь від негативних явищ, які постійно збільшуються, а зобов’язана підтримувати ініціативи нашої держави, які направлені на профілактику таких явищ і пропаганду, знову ж, біблійних цінностей, як єдиного способу вирішення проблеми.
Це може бути як підтримка «Тижня сім’ї» в Україні, «Тижнів спорту», так і ініціатива по введенню в шкільну програму теорії креаціонізму або підтримка в проведені суботників та інших масових заходів.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 0966126096