Церква для сім’ї

Сімейне служіння в нашій церкві складається з кількох, на наш погляд важливих компонентів. Ми проводимо тематичні конференції, свята, табори, сімейні групи, фестивалі та інше.

Один з найцінніших подарунків, які нам дає Бог, – це наші сім’ї. Деякі люди, не розуміючи Божого задуму, допускають ряд руйнівних помилок. Усвідомлення того, що саме Богу, а не двом закоханим людям належить ідея шлюбу, дає нам можливість будувати наші стосунки в шлюбі, черпаючи силу і натхнення з Божого джерела.

Сімейне служіння охоплює кілька етапів:

Підготовка до подружжя

На цьому етапі ми проводимо заняття для людей, які хочуть вступити в шлюб. В процесі підготовки до шлюбу наречені мають можливість зрозуміти цілі шлюбу, оцінити свої стосунки. Зрозуміти алгоритми прийняття рішень. Розглянути ролі, обов’язки в шлюбі. Ми говоримо про фінанси, інтимні стосунки, спілкування. Ці заняття дають молодому подружжю необхідні знання і вміння для побудови щасливого подружжя.

Окрім того маємо намір у навчальних закладах міста провести ряд занять дошлюбної підготовки молоді.

Сімейні групи для подружніх пар

Раз в місяць наша церква проводить групи для подружніх пар на сімейну тематику. На даному етапі ми проходимо курс “Біблійний портрет подружжя”.Переглядаємо відео, обговорюємо почуте, застосовуємо запропоновані принципи. Зараз такі групи відвідує близько 20 чоловік.

Сімені конференції, семінари

Періодично на базі нашої церкви відбуваються заходи, які присвячені сімейні тематиці. Говоримо про виховання дітей, про мистецтво спілкування, проводимо романтичні вечері та спілкування.

Сімейні табори

Останні кілька років поспіль проводимо сімейні табори. Цей формат допомагає об’єднати сім’ю і поєднати корисне з приємним. Як правило це відпочинок в горах або на морі. Завжди після цього море вражень і покращення стосунків в сім’ях.

Приєднуйтеся, давайте разом будувати наші сім’ї, підтримуючи, підбадьорюючи один одного.