Читай Біблію кожного дня

Біблія – головна Книга християн. Писалася більше ніж 1500 років, сладається з 66 книг, написана 40-ма авторами. Має дві частини: Старий і Новий Завіти.

Для людини що вірить, немає нічого нового у важливості читати Біблію і роздумувати над нею. Читання Слова – це один з найголовніших способів, за допомогою якого ми дізнаємося Божі істину та Його повеління для нас.

Щоб читати Біблію кожного дня іноді потрібні додаткові стимули, або помічники. Подібним помічником є Біблійний план читання Біблії за рік: Біблія за рік з Псалмами.
Пропонуємо вам шість кроків, які допоможуть вам бути більш ефективними в читанні Біблії і її застосуванні.

Заберіть усе, що вас відволікає

Багато того, що вже стало звичним для нас у житті, може заважати при читанні Біблії. Це можуть бути наші телефони, соціальні мережі. Когось музика надихає під час читання Святого Письма, а комусь є перешкодою, яка не дає зосередитись. На час читання заберіть усе те, що вас відволікає.

Запам’ятовуйте тексти з Біблії

Цей крок не лише допоможе вивчити напам’ять уривки зі Слова Божого, а допоможе глибше засвоїти Писання і вирости в Ньому.

Просіть Святого Духа про ведення

Просто Боже Слово без Його Духа, це як тіло без духа – існує, говорить, але життя у ньому немає. Тому просіть, щоб Господь вів вас під час читання Його Слова і відкривав вам його.

Дивіться на Слово через призму Христа

Читаючи Слово корисно відповідати на два простих запитання: який стан гріховної людини у цьому тексті Біблії? І як Хрест це виправив?

Записуйте свої думки

Не покладайтеся на свою пам’ять. Якщо Бог дав вам об’явлення, це ще не означає, що ви зможете запам’ятати його раз і назавжди. Тому записуйте відкриття, роздуми та ідеї, які ви отримуєте під час читання Біблії Короткий олівець, кращий за довгу пам’ять.

Дізнайтеся як можете застосувати це Слово у своєму житті

Біблія – це не просто зразок стародавньої літератури. Біблія – це книга, наповнена вічними принципами, які можна застосувати сьогодні у нашому житті. І нам при читанні Слова варто запитувати себе, як ми можемо застосувати його на практиці сьогодні.