Дающий мечту

Дающий мечту

У  книзі Дающий мечту  (Брюс Уілкінсон) ви дізнаєтеся, як побачити і подолати перешкоди, що заважають мільйонам людей жити життям, для якої їх створено. Книга починається з яскравого оповідання про звичайну людину, яка ризикнула покинути знайому землю  в пошуках своєї великої мрії.

Брюс Уілкінсон пропонує читачам біблійні ключі для виконання їх власної мрії і показує, що Бог може зробити все що завгодно, якщо ми вибираємо такі мрії, які Він посилає нам для Своєї слави.

Ви живете, здійснюючи свою мрію? Або просто живете?

До вашої уваги – маленька історія про дуже великі ідеї. Це сучасна притча, і мова в ній йде про Звичайну – людину, яка посміла залишити Землю Знайому і відправитися назустріч своїй мрії.
Вам теж була дана Велика Мрія. Та, що може змінити все життя. “Дающий Мечту” бажає, щоб ви здійснили її. Вам здається, що ваша Мрія недосяжна? І ви чекаєте, щоб хто-то или что-то здійснили її для вас?
В такому випадку, книга «Дающий Мечту» для вас.

Дозвольте Брюсу Уілкінсон показати вам, як піднятися над буденним, перемогти свої страхи і подолати перешкоди, які не дозволяють вам жити здійсненням вашої Великий Мрії.
Ви були створені для цього. Настав час вирушити в дорогу.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.