Я не знаю чи ви знаєте про це, але Україна святкує Різдво цього року 25 грудня. 25 грудня визнано офіційним державним вихідним. А це означає, що завтра, тим хто ходить на роботу можна бути вдома.
Хтось 25 грудня називає Католицьким Різдвом, хтось лякається того, що у нас є дві дати і не знає чи то святкувати чи не святкувати.
Щоб трішки розплутати цей клубок не порозуміння. Я дозволю собі надати вам кілька фактів про святкування Різдва:
- Ми відзначаємо народження Ісуса Христа, і по великому рахунку немає значення коли, бо 25 грудня і 7 січня – це символічні дати.
- Немає двох святкувань Різдва, а є дві дати святкування – заявив предстоятель УГКЦ Святослав
- 25 грудня – це дата за григоріанським календарем, а 7 січня за юліанським. Ми з вами живемо по Григоріанському, а святкуємо чомусь по юліанському.
Але у Різдво – це питання не є питанням першої ваги. Святкуючи Різдво важливо розуміти і усвідомлювати те, що відбулося дві тисячі років тому.
Що означає народження Спасителя?
Для чого Він народився? Що неймовірного відбулося у Різдво
Уявіть, що народження Ісуса відбулося у наші часи
Якби це відбулося у наш час, то б у новинах можна було почути:
«Вагітна жінка була змушена народити свого первенця в печері. Умови залишали бажати кращого: відсутність води, підлога, застелена соломою, – коментує міністр охорони здоров’я Юдеї, – мало того, всередині було знайдено сліди від овець!»
Рим на межі розколу
«З непідтверджених джерел новонароджене немовля звинувачується у загрозі цілісності Римської імперії. Причиною цього стали заяви еліти міжнародної інтелігенції про його царське походження і призначення», – коментує головний прокурор Юдеї.
Давайте подивмось що про це писали тоді:
Залишити відповідь