«Family camp 2019» в Криворівні – як все було?

«Family camp 2019» в Криворівні – як все було?

Понад 55 мешканців Бережан повернулися з сімейного табору «Family camp 2019». Табір проходив з 5 по 10 липня в с. Криворівня Івано-Франківської області.

Організатором табору стала церква «Преображення» м. Бережани. Табір організований з метою укріплення сімейних стосунків в подружжі. Програма табору була орієнтована не лише на дорослих, але на дітей і підлітків.

Протягом п’яти днів учасники табору мали можливість бути слухачами семінару «Взаєморозуміння», який прочитав Любомир Турчак – пастор церкви «Дім Божий» м. Рівне, фахівець у сфері подружніх стосунків. Кожен день була нова складова, яка давала відповідь на питання, як порозумітися у шлюбі і бути щасливим в подружніх стосунках. Вранці на групах була можливість обговорити почуте і поділитися власним досвідом з іншими.

Учасники табору “Family camp 2019” мали можливість щодня милуватися гірськими краєвидами. Чудова природа, гори, річка, неймовірні ранки, які перетворювали все навколо на казкові пейзажі. База, на території якої проходив табір, оточена горами, декілька учасників змогли підкорити кілька вершин.

Особливим моментом у цьому таборі було читання Біблії. Учасники табору були розподілені по 2 сім’ї і щоранку разом читали і роздумували над Словом Божим. Було радісно чути свідоцтва, як Бог через Писання відповідав на потреби людей.

Після обіду в таборі були сімейні ігри. Батьки і діти, подружні пари мали можливість позмагатися, зарядитися позитивною енергією один від одного. Щиро дякуємо подружжю Корицьких, які стоврювали чудовий настрій для усіх. Родзинкою активного відпочинку для дітей були батути. Вони для них були одним із самих улюблених місць відпочинку. Щиро дякуємо Михайлу Коломійченку за таку можливість.

Підлітки і молодь мали окрему групу, на якій з однолітками в цікавій формі обговорювали теми семінару. Тетяна Зборовець підготувала багато цікавинок, які тримали молодих людей, що навіть не хотіли розходитися.

Ввечері були загальні зібрання, на яких були хороші інтерв’ю, ігри, багато призів і несподіванок.

Останній день табору запам’ятається надовго, адже кожен учасник отримав цінні подарунки: книгу «Далекоглядний шлюб» Роб і Емі Ріноу, та підставки під кружку з табірним лого. Щиро дякуємо місії Євразія за книгу.

Більше про сімейні табори:

Дякуємо Богові за благословенний табір! Щиро дякуємо усім тим, хто віддався на всі 100%, щоб цей табір відбувся.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.