Християнська газета Слово про Слово

Християнська газета Слово про Слово

Газета Слово про Слово – це чотири сторінки з найкращими статтями на самі важливі теми. Ми публікуємо не просто факти чи розповідаємо про події, а даємо цілісну інформацію, яка розповідає людям про Бога. Як газети використувавти для поширення Євангелії, як підписатися на газету, про це все далі.

Так, як головню метою газети є благовістя, то ми з різних боків, різними жанрами доносимо істину у простій та доступній формі.

Газета виходить один раз у місяць, дванадцять разів на рік. Друкується на якісному глянцевому папері. Газету приємно взяти в руки, красива поліграфія, цікавий зміст роблять газету чудовим інструментом благовістя

Звичайно, газета не може замінити живого спілкування, але може бути доброю допомогою і інструментом, який піднесе ваше благовістя на вищий рівень.

Як підписатися Слово про Слово?

Для того, щоб полегшити замовлення, ми виготовили і опублікували в інтернеті сторінку, на якій можна детально дізнатися про газету, прочитати відгуки людей, які розповсюджують видання, і замовити газету у зручний для вас спосіб. Щоб замовити потрібну вам кількість для розповсюдження, заходьте: «Замовити газету Слово про Слово».

Для того, щоб отримати паперовий зразок газети безкоштовно поштою, переходьте на сторінку: «Отримати зразок газети поштою».

Щоб отримати електронну версію газети на свою електронну пошту, переходьте на сторінку: «Отримати електронну версію газети».

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.