Що змусило 80 американців приїхати в Тернопіль (video)

Що змусило 80 американців приїхати в Тернопіль (video)

Хор з Арканзасу “Master’ Singers” вже в Україні і розпочинає тур по містах! Перший концерт хору відбувся 18 квітня 2018 року в місті Тернополі в палаці культури «Березіль». З подібними благодійними турами “Master’ Singers” вже не раз виступав у світі.

Хор з Арканзасу виконував пісні, характерні для південної частини Сполучених Штатів – пісні у стилі госпел та спірічуелс.

Тематику Арканзаський хор вибрав Великодню. Щоб тим, хто не говорить англійською, був зрозумілий текст пісень, на сцені відображався переклад на українську.

Що ж змусило 80 американців, завітати до Тернополя та подарувати незабутній вечір духовного та величного співу людям?

«Ми приїхали в Україну, тому що любимо українців, і подумали: було б чудово, якби вони почули великий хор з Арканзасу. Але цей тур – це не просто концерт. Наша музика несе послання, тому ми обрали пісні, які “говорять” до людей», — говорить організатор заходу Майкл Готт.

«Це Великодній час, і дуже багато українців знають, що Ісус Христос воскрес. Наші музичні твори допоможуть згадати, наскільки це реально», — розповідає Майкл Готт.

Майкл Готт

Майкл Готт – керівник благодійної організації MGI, добре відомої в Україні завдяки проведенню шкіл практичної англійської мови. Крім того, завдяки зусиллям MGI в Україні декілька разів проходили тури музичних колективів зі США.

 

Хор «Master’Singers» під керівництвом диригента Ларрі Грейсона приїхав сюди зі самого серця Америки — зі штату Арканзас. Учасники хору живуть у 20 різних містах, але зустрічаються раз на місяць для спільних репетицій. Більшість хористів вперше в Україні, з них лише четверо раніше побували у нашій країні.

В рамках концертного туру було проведено прес-конференцію для засобів масової інформації у якій взяли участь: організатор – Майкл Готт, диригент – Ларрі Грейсон, начальник управління культури й мистецтв Тернопільської міської ради – Смик Олександр Іванович, та голова Тернопільського оргкомітету – Іван Гонтар.

«Дуже добре, що такі концерти можуть відбуватися у нашому місті. Доречі, Тернопіль – єдиний в Україні, який має міжконфесійний фестиваль духовної  музики «Я там, де є благословення», тому ми відкриті до таких заходів. Ми зацікавленні в розвитку міжкультурних відносин із різними країнами, у тому числі зі США, бо Тернопіль – перше місто в Україні, яке заявило про західний вектор розвитку, тому ми і надалі будемо сприяти подібним концертам» – заявив Смик Олександр Іванович – начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради.

На прес-конференції було представлено намір організувати в Тернополі безкоштовні курси англійської мови. Для цієї мети в 2019 році в місто приїде 25 американців волонтерів. Це не тільки практика англійської з носіями мови, а й можливість знайти нових друзів серед американців, які можуть стати ближчими не тільки під час курсу, але і в подальшому спілкуванні.

Концерт вдався на славу, і це лише початок: попереду виступ в Івано-Франківську, Чернівцях, Хмельницьку, Білій Церкві, Черкасах, Кропивницькому та Києві.

Прес-служба організації концерту Master’ Singers в Тернополі

Пряма мова

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.