Євангельська церква Преображення місто Бережани

Євангельська церква Преображення місто Бережани

Вас вітає церква Преображення м. Бережани!

Запрошуємо вас відвідати наші богослужіння, які відбуваються щонеділі на 11:00 в приміщенні актового залу школи-інтернат, що знаходиться по вул. Руська 13.

Церква Преображення – це група людей, які зустрічаються протягом тижня та разом прославляють Господа в піснях і молитвах, досліджують Слово Боже, діляться благословеннями, служать один одному своїми здібностями та дарами. Наша церква активно займається сімейним, молодіжним, соціальним, дитячим, медіа служіннями.

Що таке церква? Дехто ще й досі уявляє собі церкву як релігійну споруду з хрестом на даху. Але читаючи Слово Боже, ми бачимо, що церква – це спільнота посвячених Богу людей, які служать Йому, освячуються, моляться, проповідують Євангеліє для спасіння грішників.

Слово «церква» походить від грецького «еклезіа», що означає «зібрання» чи «скликані». Це окрема група людей, яких обрав Ісус Христос, відокремлених від світу. Цим терміном у Давній Греції визначали людей, зібраних за полісом – містом. Вони були викликані за місто для того, щоб вирішувати проблеми цього полісу. Таке зібрання людей називали «церквою». Христос каже: «Я побудую Церкву, Свою еклезію, Свою групу людей, яка вирішуватиме проблеми цих полісів і мегаполісів».

  • Приналежність до церкви допомагає досягнути спільності

Якщо людина не належить до церкви, вона не може до кінця зрозуміти, що ж таке церква в цілому. Чому? Тому що церква – це не тільки недільні богослужіння, а й життя протягом тижня. У церкві відбувається справжнє спілкування, взаємна підтримка, встановлюються відносини і будується єдність.Церква – справжні друзі

В церкві на тебе чекає дружба, спілкування, підтримка, цікаві бесіди, можливість познайомитися з іншими людьми і збудувати нові відносини. Ми зустрічаємося не тому, що „так потрібно” чи „так правильно”, а тому, що нам справді цікаво і добре разом!

Ми маємо пропозицію для кожної вікової категорії. Ми маємо різні групи спілкування, для молоді, підлітків, сімей, тому ти легко зможеш знайти своє коло дружби та спілкування.

  • Церква – це можливість для духовного зростання

Відвідуючи церкву, ти зможеш рости духовно завдяки тому, що кожного разу ми розглядаємо цікаву тему з Писання. Якщо тобі не зрозумілі певні місця з Біблії, тут ти можеш, не соромлячись, задати питання – і разом з іншими знайти на нього відповідь.

Ти почуєш цікаві історії з життя інших християн. Живий досвід, бесіди з духовно зрілими братами і сестрами та підтримка близьких людей важить набагато більше за десятки теоретичних порад.

Через реальне спілкування Бог працюватиме над твоїм характером та буде змінювати тебе.

  • Церква – це моральна і духовна підтримка

Одним із найкращих засобів проти гріха є спілкування з духовно зрілими людьми.  В церкві ніхто тебе не засудить, але кожен подасть руку допомоги. Тому, навіть якщо ти переживаєш зараз не найкращі часи чи нещодавно покаявся, ні в якому разі не нехтуй цією спільністю. Це – Божий інструмент для твоєї підтримки!!!

Відвідуючи церкву, ти стаєш частиною затишної родини, в якій маєш моральну та духовну підтримку.

  • Церква – місце, де ти можеш послужити практично

В церкві в тебе з’являється безліч можливостей послужити іншим людям: купити печиво до чаю, помолитися за когось уголос, підтримати фінансово, подарувати речі тому, хто має потребу, допомогти комусь із ремонтом, провідати під час хвороби… Тобто ти можеш допомогти практично.

Завдяки церкві ми маємо чудову нагоду більше послужити нашим братам та сестрам навіть у таких дрібницях, як помити за всіма посуд, або сказати щось приємне, або підбадьорити.

Приєднуйся до служіння в церкві Преображення

Підтримка та щире спілкування допоможуть тобі легше йти у житті, приймати правильні рішення. В складні моменти ти завжди знайдеш допомогу і розуміння, молитовну підтримку та дружнє плече.

Отож ласкаво запрошуємо в церкву Преображення м. Бережани.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.