Як Бережанці відзначили Свято Подяки у Києві?

Як Бережанці відзначили Свято Подяки у Києві?

23 вересня в Києві на Хрещатику, велично відзначили Свято Подяки, яке було організоване протестантськими церквами. Зібралося більше ніж 100 тисяч учасників, серед них були і жителі Бережан.

Свято подяки Київ

Сотні тисяч киян та гостей столиці дякували Богу за країну, сім’ю, врожай, за все, що мають.

В рамках Свята подяки відбувся фестиваль PODYAKA FEST, локації якого були розташовані на Хрещатику і працювали протягом дня.

Денна програма була насичена цікавими подіями, серед яких: концертна програма, спортивні змагання, фестиваль вуличної їжі, інтерактивні фотозони, розіграші подарунків та багато іншого. Учасники свята мали змогу бачити феєричне шоу команди скейтбордистів із США Untitled Skateboards та виступи байкерів.

Під час Свята Подяки тисячі українців вздовж Хрещатика розгорнули державний прапор, встановивши рекорд найдовшого прапора в Україні – більше 250 метрів.

Подяка фест

На Святі можна було побачити відомих політиків таких як Олександр Турчинов, Арсеній Яценюк, Арсен Аваков, Оксана Білозір, Вікторія Сюмар, Павло Петренко та інші. В натовпі серед звичайних українців прогулювався мер міста Львова Андрій Садовий.

«Сьогодні, коли ми говоримо про Свято Подяки – це не просто подяка Богу за гарний врожай, але це вдячність за наше з вами життя, за нашу країну, і впершу чергу – це свято, яке нам нагадує про нашу відповідальність за наші сім’ї, за нашу Україну перед Творцем», – сказав Олександр Турчинов у своєму виступі.

Мешканці Бережан поверталися зі Свята Подяки втомленими, але повними вражень:

«Ми безмежно раді та вдячні за поїздку. Було дуже цікаво. Дізнались і побачили для себе багато цікавого та корисного. Постараємось не пропускати таких подій!» – ділиться враженнями Іван Чайка.

Нагадаємо, що настільки масштабно Свято подяки відбулося в Україні вдруге. У 2017 році на це дійство в Київ був запрошений легендарний мотиваційний спікер Нік Вуйчич – людина без рук і ніг. Тоді його виступ зібрав на Хрещатику кілька сотень тисяч гостей, а завдяки прямій трансляції захід змогли подивитися мільйони глядачів по всьому світу.

Випуск ТСН про Свято Подяки

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.